Aykut Ertuğrul’un ilk kitabı çıkıyor!

naltrexone side effects

naltrexone weight loss
Dünyabizim.com

 

28 Mayıs 2011

 

Yılmaz Yılmaz 

 

Görev değişimi

Ğ dergisi üçüncü yılına girdi. Nitelikli dosyaları ve seçkin imzaları ile kendine has bir okur kitlesi oluşturmayı ve dikkat çekmeyi başardı. Derginin geldiği bu yerde, kuşkusuz, üç yıldır dergiyi arkadaşlarıyla beraber omuzlayan Aykut Ertuğrul’un büyük katkısı var. Bir ekip çalışmasının ürünü olarak çıtayı düşürmeden devam etti yoluna Ğ. Aykut Ertuğrul, üç yılın ardından derginin genel yayın yönetmenliğinden ayrılıyor. Ğ dergisinin son sayısında ilan edildi bu durum. Bu üzücü haberin ardından bir de güzel haber geldi.

İlk kitap yola çıkınca

Öykücü Aykut Ertuğrul şimdilerde öykü dosyası üzerinde çalışıyor. Aykut Ertuğrul, öyküde kararlı bir isim… Yıllardır öykü yazıyor, öykü üzerine düşünüyor. Edebiyat gündemini yakından takip ediyor. Öykülerini sadece Ğ’den değil; Hece Öykü, Aşkar ve Avangart gibi dergilerden de okuyorduk. Ertuğrul aynı zamanda Gerçek Hayat dergisinin kültür-sanat sayfasını hazırlıyor uzun zamandır.

Aykut Ertuğrul nihayet öykülerini iki kapak arasına topluyor. Kitaba daha önce yayınlanmış öykülerinin yanısıra hiç yayınlanmamış öykülerini de alacak mı, bilmiyoruz. Bildiğimiz; kitabın Ekim ya da Kasım 2011 gibi çıkacak olduğudur. Kitap Okur Kitaplığı tarafından yayınlanacak.

Kitabın adı net değil

Dosya üzerinde çalışmaya devam eden Ertuğrul, kitaba 15 öyküsünü alacak. Peki, kitabın adı ne olacak? Kitabın adı için iki düşünce var: Makul Saatler, Keyfe Kader Kahvesi.

Kitabın hayırlı olmasını diliyoruz.

 

http://www.dunyabizim.com/news_detail.php?id=6516