Üsküdar'da Ramazana özel kitap fuarı...

abortion pill over the counter in usa

abortion pill online usa

prednisolon kol

prednisolon
Uskudar.bel.tr

 

Okur Kitaplığı’nın da yer aldığı bu fuara tüm okurlarımızı bekliyoruz…

 

Üsküdar Kitap Fuarı, kitapseverleri binlerce kitapla buluşturuyor. Anadolu Yakası'nın kitap fuarı olma yolunda hızla ilerleyen fuarda bu sene 28 yayınevinin kitapları bulunuyor.
Bu Ramazan ikincisi düzenlenen Üsküdar Kitap Fuarı, Bağlarbaşı Kültür Merkezi?ne eğlenmek amacıyla gelen vatandaşlar tarafından büyük beğeni ile takip edilirken gelenekselleşme yolunda önemli adımlar attı.


Anadolu Yakası'nın kitap fuarı olma yolunda hızla ilerleyen fuarda bu sene 28 yayınevinin kitapları bulunuyor. Timaş Yayınları, Can Yayınları, Everest Yayınları, İnkılap Yayınları, Beyan Yayınları ve Kaknüs Yayınları gibi seçkin yayınevlerinin de bulunduğu fuara bu sene ilgi oldukça yoğun. 
Üsküdar Belediyesi'nin, Ramazan etkinlikleri kapsamında düzenlediği fuarda her akşam saygın yazarlar ağırlanıyor, imza günleri ve sohbetler düzenleniyor. Katılımcıların keyifli anlar yaşadığı Üsküdar Kitap Fuarı, bu senenin en özgün ve en yararlı Ramazan etkinliklerinden biri olmaya aday. Üsküdarlıları ve çevre ilçelerden gelenleri Ramazan'da kitap okumaya sevk eden fuar, değerli konukları ile sosyal bir paylaşım ortamı oluşturuyor ve özel fırsatlarıyla kitapseverlere de aradığı kitapları uygun fiyatlarla alma şansı sunuyor.

 


Özel bir mimari ile hazırlanmış Bağlarbaşı Kültür MerkeziFndeki  Kitap Sokağı'nda gerçekleştirilen fuar  Ramazan boyunca Üsküdarlılar başta olmak üzere tüm İstanbulluları ağırlayacak. Saat 16:00'da açılan fuar gece 24:00'a kadar açık. Kitapseverlere Ramazan geceleri için harika bir okuma fırsatı ve zengin çeşitlilikte kitaplar sunan fuarda pek çok özel fırsat ve indirim de söz konusu.Üsküdar Kitap Fuarına katılan yayınevlerinden bazıları ise şunlar:  Okur Kitaplığı, Timaş Yayınları, Can Yayınları, Alfa Yayınları, İnkılap Yayınları, Selis Yayınları, Nesil Yayınları, Kaknüs Yayınları, İlke Yayınları, Beyan Yayınları, Hepsi Çocuk, Akis Kitap, Semerkand, Hayrat Yayınları, Gonca Yayınevi, Uysal Yayınları, Nazım Kitabevi?

 

http://www.uskudar.bel.tr/tr-TR/haberler/Sayfalar/Haber.aspx?hid=3785