38 TL (KDV muafiyetli)

Fuat Arpa  

Hep DilemmaYaşadıkları, tanık oldukları ailevi sorunların sonucunda çevrelerinden uzaklaşıp evlerini terk eden Hikmet ve Yavuz’un bir belirsizliğe doğru yol alan hayat mücadelesini okuyacaksınız bu romanda.
Hikmet ve Yavuz, benliklerinin farklı yapısı ve sıra dışı farklı ruh hâlleriyle, dışlanmışlıklarıyla hayatın anlamını keşfe yönelik bir yolculuğa çıkarlar.

Toplum içinde alışıldık bir standarda uymayan çatışan ruh hâlleri, ailelerinin ilgisizliği ve duyarsızlığıyla bu ana karakterler geldikleri yeni şehirde hayata erken yaşta atılarak varoluşun o derin ve çilelerle dolu yoğun anlamını içselleştirerek dünyaya rağmen varlıklarını kanıtlamanın imkânını araştırırlar.
İkilemde kalmanın ruh hâllerinin, iç çatışmalarının etkili sunumu, hayatın âdemoğlu için taşıdığı anlamı kavrama çabası, hayal kırıklıkları ile çetin hayat mücadelesi, dramatik aşk algısı ve ideolojik kalıpları sorgulayan nitelikli bir roman karşısındayız.
Hep Dilemma, bir aralığın, aralıkta kalanların, ara dönemlerin, arayış içinde olanların, ikilemler içinde çatışma yaşayanların ve yol ayrımında hayatı ıskalayanların “kılavuz romanı” olmaya şimdiden aday.Adı Hep Dilemma  
ISBN 978-605-290-080-2  
Barkod 9786052900802  
Fiyat 38 TL (KDV muafiyetli)
Yayın No 245  
Dizi Türk Edebiyatı - Roman  
Sayfa 248  
Baskı 1. Basım, Kasım 2019, İstanbul  
Cilt Amerikan Bristol 250 gr.  
Kağıt Holmen 70 gr.  
Boyut 12.5x19.5 cm  
Yazar Fuat Arpa   
Hazırlayan  
Editör Adil Varol  
G.Yayın Kordinatörü Ünsal Ünlü  
Yayın Yönetmeni Ahmet Aslantürk
Kapak Ö. Kayra Kılıç
Kapak Resmi -  
Uygulama Dizgi&mizanpaj
Düzelti Okur Kitaplığı  
Baskı ve Cilt Erkam Yayın San. Tic. A.Ş.  
Kitap ile ilgili haberler

Bu kitabı nereden alabilirim?

 

YORUMLAR
YORUM YAPIN
Ad Soyad  
Mail Adresi    
Yorumunuz