Mehmet Elçin


namenda

namenda read here

naltrexone low dose

naltrexone

17 Mart 1978’de Burdur ilinin Yeşilova ilçesinde doğdu. İlköğretimini bu ilçenin Düden isimli köyünde tamamladı. Orta öğrenimini Lise 2’ye kadar Denizli ilinin Acıpayam ilçesinde yapan Mehmet Elçin, Lise 3’ü Denizli’de bitirdi. 1995’de girdiği Selçuk Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden 2000 yılında mezun oldu. 2005’de aynı üniversitenin Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı.

İş için İstanbul’a gelen Mehmet Elçin, çeşitli özel şirketlerde çalıştı. Askerliğini Kütahya ve Bursa - Yenişehir’de tamamladı.

29 Temmuz 2010’da eşinin memleketi olan Kocaeli’nin Kandıra ilçesine birkaç gün dinlenmek için giden Mehmet Elçin, Sarısu sahilinde boğulmak üzere olan iki çocuğu kurtarmak için girdiği denizde boğularak hayatını kaybetti. 32 yaşında hayata gözlerini yuman Mehmet Elçin’in Mustafa Çağrı adında bir oğlu var.

Mehmet Elçin’in kabri, çocukluğunu geçirdiği ve hep özlem duyarak anlattığı, emekli olunca yerleşmek istediği kekik kokulu Düden köyündedir.


E-Mail :

Web : http://mehmetelcin.blogspot.com/

Yazara ait kitaplar Ben Yok İken
Yazar ile ilgili haberler Şairler ve ölüm...
Genç şairin ardından
Genç ölen şairler ölümü hisseder mi?
‘Ben Yok İken’ de varım dedi Mehmet