Mustafa Nurullah Celep


can i buy the abortion pill over the counter

buy abortion pill kit online link buy abortion pill online reviews

tarceva

tarceva redirect

saroten og alkohol

saroten pris

1979’lu. Sakarya-Değirmendere doğumlu. İlköğrenimini Pamukova Merkez İlköğretim okulunda tamamladı. Ümraniye Mehmet Akif Ersoy Kur’an Kursunda hafızlık eğitimi gördü. Liseyi iki sene Ankara Muradiye Koleji’nde okuduktan sonra İstanbul Üsküdar Burhan Felek Lisesi’nde tamamladı. Üniversite öğrenimini Trabzon’da tamamladı; Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümünden 2005’te mezun oldu. Karasu’da ve Pamukova’nın çeşitli köylerinde öğretmenlik yaptı.

Şiir ve yazıları Değirmen, Hece, Edebiyat Ortamı, Kırağı, Cümle, Düşçınarı, Papirüs, Mühür, Heves, Ada, Aralık, Yediiklim, Kertenkele, Dergâh, Kuşluk Vakti, Kökler, Az Edebiyat, İkindi Yağmuru, Aşkın e-Hali, Aşkar, Zalifre Yazıları, İstanbul Bir Nokta, Karagöz, Fayrap, Berhava Öykü gibi dergilerde yayınlandı. İlk şiir kitabı ‘Ateş Bandosu’ Ebabil Yayınları’ndan Ekim 2007’de çıktı. ikinci şiir kitabı ‘İnsanı Aşan Kan’ Okur Kitaplığı tarafından Eylül 2011’de yayınlandı.

Değirmen Dergisi ve Değirmen Yayınları’nda editörlük yaptı. www.dunyabizim.com sitesinde muhabirlik yaptı. İnternette ve matbuatta yeni çıkan dergiler ve kitaplar üzerine değiniler yazdı, yazıyor. 2010-2017 yılları arasında Poetik Haber’i yönetti. 2010’da poetikhaber bilişim manifestosunu kaleme aldı. Kurucusu olduğu Edebiyat-Kültür-Sanat-Haber sitesi olan www.elestirihaber.com’un Genel Yayın Yönetmenliği görevini sürdürüyor. Metamorfoz Yayıncılık bünyesinde Okur Kitaplığı ve Mat Kitap yayın konseptlerinde editörlük görevini sürdürüyor.

Sakarya’nın Karasu ilçesinde ikamet etmektedir. 


E-Mail : mncelep@gmail.com

Web :

Yazara ait kitaplar 7 Epik Figür - Nabız Vuruşları
İnsanı Aşan Kan
Yazar ile ilgili haberler Mustafa Celep neyle mücadele ediyor?
Kan Var Bütün Kelimelerin Altında
DUYARLI BİR YÜREĞİ VAR, KONUŞKAN ŞİİRİ
ŞAİR ŞAHAN ÇOKER’DEN KARDEŞLİK MANİFESTOSU
ŞAHAN ÇOKER TÜYAP İSTANBUL KİTAP FUARI'NDA KİTABINI İMZALIYOR
SÜZÜLMÜŞ İNCELTİLMİŞ BİR NEO-EPİK YA DA İNSANI AŞAN KAN
‘Sessiz Bir Hücum Taslağı’ olarak şiir!
İnsanı Aşan Kan
Müslüman duyarlıklı epik şair!